INFORMACE-NOVINKY

VŠECHNY AKTIVITY, KTERÉ VE SPOLKU BUDOU PROBÍHAT  ZAČÍNAJÍ OD ŘÍJNA 2019.

A JAK TO TEDY BUDE FUNGOVAT...AKTIVITY VE SPOLKU SE BUDOU STŘÍDAT PO TÝDNU. SUDÝ TÝDEN BUDOU KROUŽKY A AKCE PRO DĚTI angel

PŘIHLÁŠKY NA JEDNOTLIVÉ KROUŽKY VÁM BUDOU ZASÍLÁNY NA EMAIL.

POKUD BUDETE MÍT ZÁJEM O KTEROUKOLIV Z NAŠICH NABÍDEK, PROSÍME NAPIŠTE NA

EMAIL: lucnici@email.cz

V LICHÉM TÝDNU SE MŮŽETE TĚŠIT NA   KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE, KOUČINK, RODINNÉ KONSTELACE

DÁLE PŘIPRAVUJEME PŘEDNÁŠKY O ZDRAVÍ, JÍDLE, BYLINKÁCH A JEJICH VYUŽITÍ S Mgr. PAVLÍNOU DREJČKOVOU, KTERÁ SE ZABÝVÁ MIMO JINÉ I ČÍNSKOU MEDICÍNOU.

BUDE ZDE PROVÁDĚT MĚŘENÍ EET,

Příspěvky

24. 12. 2019

ZA KOUZELNÝM PRAMENEM - Jizerské hory, hotel PEKLO

/ Rubrika: INFORMACE-NOVINKY

V dubnu se vracíme do našeho oblíbeného hotelu v Jizerských horách. Hotel je “family friendly” a nabízí nespočet zábavy pro děti včetně venkovních hřišť, vnitřních heren nebo krytého bazénu se slanou vodou. Bydlet budeme v chatě Šafářka, která sousedí přímo s hotelem. K dispozici jsou 3 a 4-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. V ceně je plná penze.

Cena při plně obsazeném pokoji:

Dospělý:                  3.050,-

Dítě starší 3 let:       2.480,-

Dítě 2-3 roky:           1.890,-

Dítě do 2 let:               990,-

Pro více informací nás prosím kontaktujte e-mailem na lucnici@email.cz.

Plakátek viz Naše akce:)

Celý příspěvek

19. 12. 2019

ZIMNÍ HRÁTKY 29.2.-1.3.2020

/ Rubrika: INFORMACE-NOVINKY

Již po druhé zveme děti od 5 let na víkendový pobyt do Ekocentra Chaloupky u Kněžic. Pokud bude sníh, název akce Zimní hrátky bude zcela naplněn. A pokud ne, stejně budeme hodně v přírodě. Budeme sledovat, jaké změny venku proběhly, můžeme pod mikroskopem zase kouknout na kůrovce, děti čeká fůra her a tvoření. Ovšem, u nás program z velké části tvoří právě děti sami, tak uvidíme jak to všechno vlastně dopadne. Na všechny se těší Markéta Smetanová a Bernadeta Klabníková.

Plakátek viz Naše akce:)

Celý příspěvek