INFORMACE-NOVINKY

VŠECHNY AKTIVITY, KTERÉ VE SPOLKU BUDOU PROBÍHAT  ZAČÍNAJÍ OD ŘÍJNA 2019.

A JAK TO TEDY BUDE FUNGOVAT...AKTIVITY VE SPOLKU SE BUDOU STŘÍDAT PO TÝDNU. SUDÝ TÝDEN BUDOU KROUŽKY A AKCE PRO DĚTI angel

PŘIHLÁŠKY NA JEDNOTLIVÉ KROUŽKY VÁM BUDOU ZASÍLÁNY NA EMAIL.

POKUD BUDETE MÍT ZÁJEM O KTEROUKOLIV Z NAŠICH NABÍDEK, PROSÍME NAPIŠTE NA

EMAIL: lucnici@email.cz

V LICHÉM TÝDNU SE MŮŽETE TĚŠIT NA   KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE, KOUČINK, RODINNÉ KONSTELACE

DÁLE PŘIPRAVUJEME PŘEDNÁŠKY O ZDRAVÍ, JÍDLE, BYLINKÁCH A JEJICH VYUŽITÍ S Mgr. PAVLÍNOU DREJČKOVOU, KTERÁ SE ZABÝVÁ MIMO JINÉ I ČÍNSKOU MEDICÍNOU.

BUDE ZDE PROVÁDĚT MĚŘENÍ EET,

Příspěvky

31. 5. 2020

Den pro děti 6.6.2020 13-17h

/ Rubrika: INFORMACE-NOVINKY

Zveme vás na.. setkání u nás v Luční.:),čeká nás zábava, tvoření a příjemná atmosféra. Připravena bude i nabídka kroužků a dalších aktivit, které plánujeme od září 2020 a na které se už těšíme.

3. 3. 2020

Velikonoční Jarmark 4.4.2020

/ Rubrika: INFORMACE-NOVINKY / Fotografie: Velkonoční jarmark 2020 / Komentářů: 0

Velikonoční jarmark se koná 4.4.2020 od 10 - 16h v Hostinec & Bar u Špinarů (U Ruma).

Přijďte si koupit něco hezkého nebo dobrého. Pro děti je připravena tvořivá dílna.

Těšíme se na Vás!

3. 3. 2020

Ušijem si baleríny

/ Rubrika: INFORMACE-NOVINKY / Fotografie: Ušijem si baleríny / Komentářů: 0

Ve dnech 2. - 3.5.2020 proběhme v Luční workshop šití bot. Profesionální vedení díky lektorce Evě (www.botkaevka.cz). Každý "švec" si ušije boty sobě na míru, vybere si barvu, dekor i tvar.

Energetická výměna: 2.100,- / osobu (obsahuje know how, půjčení nářadí, materiál).

Možnost přespání ve vlastním spacáku za poplatek 100,- / osobu.

A MY tam budeme taky, těšíme se!